مغز رایانه تمامی خدمات رایانه را در محل شما با پشتیبانی رایگان با کیفیت بالا ارائه میکند تا شما در صرف کمترین هزینه و زمان فقط با ثبت سفارش توسط شما کارشناس مغز رایانه در محل شما حضور داشته باشد تا نسبت به رفع خرابی رایانه یا تجهیزات رایانه شما در محل شما کارشناسان مغز رایانه حضور داشته باشند ضمنا با استفاده از اپلیکیشن مغز رایانه از پشتیبانی ۲۴ ساعته خدمات رایانه و تجهیزات رایانه به صورت رایگان استفاده کنید.
کارشناسان مغز رایانه متشکل از افراد مجرب و با تجربه میباشد برای ارائه خدمت به شما کاربران گرامی کارشناسان مغز رایانه از طریق پلیس آگاهی، پلیس اماکن احزار هویت میشوند. و به شرکت مغز رایانه گواهی عدم سوپیشنه و عدم مصرف مواد مخدر ارائه میکنند.
مجموعه فعالیت هایی که برای رفع عیوب سخت افزاری و نرم افزاری سیستمهای کامپیوتری اشخاص و شرکتها یا دستگاه هایی که به نوعی از نرم افزار ها و یا سیستم های عامل برای کار کردن استفاده می کنند و مجموعه خدماتی که به وسیله نرم افزارها و کامپیوتر قابل انجام است مانند ثبت نام های دانشگاهی و … اصطلاحا خدمات کامپیوتری ( Computer Services on site) نامیده می شود و زمانی که مغز رایانه برای انجام خدمات به محل اعزام شود به این عمل اصطلاحا خدمات کامپیوتر در محل می گویند .
با توجه به استفاده بسیار زیاد مردم از ابزارها و سخت افزارهایی که با سیستم کامپیوتری و نرم افزارهای پیشرفته کار می کنند نیاز به خدمات در این زمینه یعنی رفع عیوب نرم افزاری و تعمیرات سخت افزاری دستگاههای الکترونیکی بسیار افزایش یافته و شرکتهای بسیاری در این زمینه ها فعالیت می کنند.
از این رو شرکت مغز رایانه  تصمیم بر انجام فعالیتی گرفت تا کلیه خدمات را به صورت حضوری و در محل که تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل و پشتیبانی رایگان نا محدود، یکی از انهاست را برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه افراد و شرکتها با مجموعه ای از بهترین کارشناسان مغز رایانه انجام دهد .
یکی از خدماتی که شرکت مغز رایانه برای مشتریان خود عرضه می کند خدمات نرم افزاری در محل می باشد،که بخشی از خدمات کامپیوتر در محل را شامل می شود . زندگی هاو فعالیت ها ی امروزی بگونه ای توسعه پیدا کرده که بدون شک وقت از اهمیت بسزایی در ان برخودار است ، از این رو ما نیاز داریم تا کارهایمان را در کمترین زمان انجام دهیم .
زمانی که برای سیستم شما مشکل نرم افزاری پیش امده باشد ، برای مثال اگر سیستم عامل شما دچار مشکل شده باشد . نیاز به نصب ویندوز (Windows installation) یا سیستم عامل های دیگر مثل اپل مکینتاش (Apple macintosh) یا لینوکس (Linux) داشته باشید و یا نیاز به نصب نرم افزارهای خاص مثل ( اتوکد (Autocad) ، کورل (Corel) ، فتوشاپ (Photoshop) ، ایتبس (ETABS) ، مطلب (MATLAB) ، سپ (SAP) و …) داشته باشید .
شما می توانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن شرکت مغز رایانه (maghzrayaneh.com.com) مشکل خود را ثبت کرده و کارشناس مورد نظر را برای رفع مشکل خود درخواست کنید در نتیجه بدون نیاز به صرف زمان و مراجعه به مراکز خدماتی و تعمیراتی کارشناس در محل شما حضور پیدا کرده و مشکل شما را رفع می کند.
تعمیرات سخت افزار
خدمت دیگری که شرکت مغز رایانه برای مشتریان خود انجام می دهد تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ و کامپیوترهای رو میزی در محل می باشد،که بخشی از تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل را شامل می شود. در برخی از موارد خرابی سیستم ها از قالب نرم افزاری خارج شده و سخت افزار را شامل می شود.
یعنی عملا یکی از قطعات سخت افزاری مثل ( کارت گرافیک (graphic card)، پاور (power)، مادر برد (motherboard) ، رم (Ram)،باتری (battery)، هارد دیسک (hard disk)، موس (Mouse)، کیبرد(Keyboard)،ال سی دی (LCD)و …) لپ تاپ و یا کامپیوتر رومیزی به دلایل متفاوت اعم از نوسان برق ، ریختن اب روی دستگاه زمانی که دستگاه روشن است ، افتادن از بلندی بر روی زمین و … دچار اسیب شده باشند عملا خراب می شوند .
در این مواقع کارشناسان شرکت مغز رایانه با مراجعه به محل و انجام تعمیرات سخت افزاری و یا جابجایی قطعه خراب با قطعه سالم در محل مشکل سیستم شما را رفع کرده بدون هزینه ایاب و ذهاب ، که باعث کاهش هزینه و مصرف زمان شما خواهند شد.
خدمت دیگری که شرکت مغز رایانه  ارائه می کند تعمیرات سخت افزاری و رفع عیوب نرم افزاری سیستم عامل دستگاهای اپل مانند آی مک (Imak) ، مک بوک (Macbook) ،مک بوک پرو (MacBook Pro) ، آی فون (Iphone) ، آی پد (Ipad)، آی پاد (Ipod) ) در محل می باشد ، که بخشی از تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل را شامل می شود .
شرکت اپل عموما سعی در تولید سخت افزار ها و سیستم عامل خاص خود دارد به گونه ای که همیشه محصولات کمپانی اپل یا همان مکینتاش در بازار بسیار متفاوت تر از دیگر محصولات هستند . و این امر باعث شده تا کسانی که از دستگاه های اپل استفاده می کنند به اشتباه به این فکر بیفتند که دستگا ه های شرکت اپل فقط از سیستم عامل اپل مکینتاش پشتیبانی می کنند و امکان نصب هیچ سیستم عامل دیگری بر روی مک بوک (Macbook) ها و آی مک (Imac) های اپل وجود ندارد . اما این یک فرض کاملا اشتباه است . شما باید توجه داشته باشید که اگر بخواهید یک سیستم عامل دیگر مثل ویندوز را در کنار سیستم عامل خود در مک بوک تان داشته باشید این کار به راحتی قابل انجام است .
مغز رایانه و کارشناسان شرکت مغز رایانه (maghzrayaneh.com) توانایی رفع عیوب نرم افزاری در محیط مک و نصب نرم افزارهای خاص سیستم عامل مک همچون (فتوشاپ (Photoshop) ، کورل (Corel) ، اتو کد (Autocad) ، مطلب (MATLAB) و … ) و رفع عیوب سخت افزاری مانند تعویض مادر برد (motherboard) ، تعویض رم (Ram)، تعویض باتری (battery)، تعویض هارد دیسک (hard disk)، تعویض تاچ پد (Touch Pad)، تعویض کیبرد (Keyboard) ، تعویض ال سی دی (LCD) ، تعویض شارژر (battery charger) و … را در محل دارند ، که بخشی از خدمات کامپیوتر در محل را شامل می شود . 
به این منظور این شرکتها برای مدیریت خیل عظیمی از سیستم های کامپیوتری که برای فعالیتشان از انها استفاده می کنند کامپیوتر ها را به یکدیگر متصل می کنند تا بتوانند بسیار بهتر و بهینه تر از کامپیوترها و ابزارهای خود مثل پرینترها برای انجام فعالیت های استفاده کنند .
البته امروزه دیگر هیچ شرکتی وجود ندارد که برای انجام امور دفتری و حساب داری خود از کامپیوتر ها استفاده نکنند و برای اینکه بتوانند کار های خود را راحتتر و بهتر انجام دهد مجبورند که تمامی سیستم های کامپیوتری خود را به یکدیگر متصل کند .
به مجموعه عملیاتی که برای اتصال مجموعه ای از کامپیوتر ها به یکدیگر انجام می شود اصطلاحا شبکه کردن ، نصب شبکه و یا راه اندازی شبکه گفته می شود .
و مجموعه کارهایی که برای کابل کشی و داکت کشی هنگام راه اندازی شبکه انجام می شود کار های منفعل (passive) و به مجموعه کار های نرم افزاری که روی سیستم ها انجام می شود فعالیت های فعال (Active) گفته می شود .
خدمت دیگری که شرکت مغز رایانه (maghzrayaneh.com) انجام می دهد راه اندازی شبکه های کامپیوتری و رفع عیوب شبکه های کامپیوتری در محل است . در بسیاری از موارد شبکه بعد از راه اندازی بار ها و بار ها به دلایل بسیار مختلف و متفاوت دچار اختلال می شود و این اختلال در برخی از موارد باعث اسیب دیدن و از بین رفتن اطلاعات شرکت می شود.
و یا شرایطی را ایجاد می کند که شرکت ناچارا تا رفع اختلال شبکه ناچار است هزینه های مختلف و گیها زیادی را متحمل شود تا فعالیتی که انجام می دهد را دچار مشکل نکند. در چنین شرایطی زمان و سرعت رفع مشکل برای شرکت و موسسه مورد نظر بسیار مهم است .
این نکته ضرروی است که شما بدانید زمانی که یک کارشناس می تواند اختلالی که در یک شبکه راه اندازی شده به وجود امده را رفع کند پس به طور کامل به ساختار شبکه راه اندازی شده اگاه است و به راحتی می تواند شبکه مورد نظر را راه اندازی کند.برخی از شرکتهایی که در زمینه تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل فعالیت می کنند دارای مغز رایانه کارشناس در زمینه شبکه هستند که مغز رایانه یکی از آنهاست .
شما مطمئن باشید که کارشناسان شرکت مغز رایانه تمام ایرادات شبکه شما را در محل و در کمترین زمان رفع می کنند و علاوه بر ان شما می توانید برای راه اندازی شبکه از مشاوره رایگان کارشناسان مغز رایانه استفاده کنید . برای رفع ایرادات و عیوب شبکه خود و یا نصب و راه اندازی شبکه های خود با مغز رایانه در تماس باشید .
بازیابی اطلاعات
امروزه تقریبا کلیه اطلاعات اشخاص ، موسسات ، سازمان ها و … به صورت دیجیتال و بر روی سخت افزار های ذخیره سازی متفاوت مانند فلش مموری ها (Flash Memory) ، هارد دیسک های اینترنال (Internal) و اکسترنال (External) و … ذخیره می شوند . در بیش از نیمی از موارد اطلاعاتی که ذخیره می شوند از اهمیت بسیار زیادی برای ان شخص ، شرکت ، موسسه ، سازمان و … برخوردار می باشند .
و در نتیجه از بین رفتن این اطلاعات باعث خسارات جبران ناپذیری خواهد شد که گاها این خسارات فقط جنبه مالی پیدا نمی کنند.پس باید توجه داشته باشید که حفاظت از اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و حتما باید به بهترین نحوه ها از اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنید .
اما باز هم با در نظر گفتن همه موارد احتیاطی گاهی پیش می اید که وسیله ای که اطلاعات خود را در ان ذخیره کرده اید به یکباره دچار مشکل شده و اطلاعات شما را نمایش ندهد و یا اطلاعاتتان به صورت اتفاقی و یا با یک سهل انگاری پاک شود . در چنین شرایطی شما به ناچار نیاز دارید که اظلاعات خود را بازیابی کنید .
خدمت دیگری که توسط شرکت مغز رایانه عرضه می شود بازیابی اطلاعات (Information Recovery) است . کارشناسان ما با توجه به تجارب بسیار زیاد در زمینه بازیابی اطلاعات می توانند در بیش از 95 درصد موارد کلیه اطلاعات پاک شده را بازیابی کنند .
زمانی که مشکلی برای اطلاعاتتان پیش امد به هیچ عنوان نگران نباشید سخت افزاری که اطلاعاتتان در ان بوده و حذف شده را به متخصین ما بسپارید و اطلاعاتتان را به صورت کامل و بازیابی شده روی سخت افزار خود دریافت کنید.