هنگام هر گونه خرابی یا پرسش در مورد خرابی رایانه شما میتوانید از قسمت " پشتیبانی آنلاین "  اپلیکیشن مغز رایانه مشکل خود را به کارشناسان ما اعلام کرده تا مشکل شما به صورت آنلاین رفع شود. کارشناسان پشتیبانی مغز رایانه 7 روز هفته 24 ساعته به صورت کاملا رایگان سعی در رفع خرابی سیستم و تجهیزات شما را با بهترین کیفیت دارند.
شما می توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی از طریق  اپلیکشن مغز رایانه 7 روز هفته 24 ساعته و به صورت کاملا رایگان مراجعه کرده واز طریق کارشناسان خرابی و مشکل پیش آمده را حل کنند.
خدماتی که مغز رایانه می تواند برای شما مشتریان عزیز ارائه کند عبارتند از:

 • رفع مشکل وصل نشدن به اینترنت
 • تنظیم مودم از طریق anydesk
 • نصب نرم افزار های کاربردی
 • بروزرسانی سیستم عامل
 • نصب و اکتیو کردن نرم افزار های عمومی و تخصصی
 • رفع نقص عیب ویندوز
 • نصب و فعال سازی ویندوز
 • نصب نرم افزار هایی برای امنیت سیستم از ویروس ها
 • آموزش کرک نمودن نرم افزار های گرافیکی
 • نصب نرم افزار هایی نظیر آفیس ( PowerPoint،word  ،Excel، Access)
 • تنظیمات شبکه(سرور، کلاینت،سویچ،روتر)
 • راهنمایی رفع اشکال وصل شدن به اینترنت به صورت آنلاین و از راه دور به صورت تلفنی توسط کارشناسان

آموزش فرآیند نصب و اکتیو کردن برنامه های اموزشی از راه دور به صورت آنلاین و تلفنی(آموزشگاه ها ، مدارس و دانشگاه ها و مراکز دولتی)
1.خدمات پشتیبانی شبکه از راه دور تحت اپ:
._در این روش کارشناسان ما با سیستم رایانه خود و با استفاده از نرم افزار های مخصوص (anydesk) این کار به سیستم کامپیوتری کاربر وصل می شود و کنترل آن سیستم را در دست خود می گیرد و مشکل کاربر را مستقیم از راه دور حل می کنند .
2.خدمات پشتیانی آنلاین به صورت چت آنلاین:
هنگام هر گونه خرابی یا پرسش در مورد خرابی رایانه شما میتوانید از قسمت "پشتیبانی آنلاین"  اپلیکیشن مغز رایانه مشکل خود را به کارشناسان ما اعلام کرده تا مشکل شما به صورت آنلاین رفع شود. 
کارشناسان پشتیبانی مغز رایانه 7 روز هفته 24 ساعته به صورت کاملا رایگان سعی در رفع خرابی سیستم و تجهیزات شما را با بهترین کیفیت دارند.

از مشکلی یا سوالی در مورد رایانه یا بخش های مختفل مربوط به تجهیزات رایانه داشته اید می توانید با مراجعه به سایت مغز رایانه و پشتیبان آنلاین یا با نصب نمودن اپلیکشن مغز رایانه از کافه بازار یا مای کت با کارشناسان مغز رایانه به صورت انلاین گفت و گو کرده و مشکل خود را به صورت آنلاین، با کیفیت بالا و بدون محدودیت زمان و مکان حل کنید.
3.خدمات پشتیبانی شبکه به صورت تلفنی :
._در این روش کارشناسان ما برای حل مشکلات رایج و آسان از طریق تماس تلفنی ، مشکلات کاربر را چه رایانه یه تجهیزات رایانه (پرینتر، اسکنر،روتر، سویچ و ....) با راهنمایی های دقیق برطرف می کند .

شما می توانیدازطریق تلفن های تماسی که در سایت موجود هستند که آسان ترین و در دسترس ترین گزینه می باشد تماس گرفته و مشکلات خود را بیان کرده و با راهنمایی متخصصان مشکل خود را حل کنید و دیگر نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد.

در بعضی مواقع نیاز می باشد که با مرکز پشتیبانی  مغز رایانه تماس بگیرد که بر این مثال در حین انجام کار با نر م افزاری دچار مشکلی شده اید یا اینکه ...در چنین مواردی با پشتیبانی رایگان مغزرایانه تماس برقرار کنید.
4.خدمات پشتیبانی شبکه به صورت حضوری :
._در این روش کارشناسان ما برای حل بعضی از مشکلات که به صورت آنلاین یا تلفنی رفع مشکل نشده را به صورت حضوری در محل حضور پیدا می کنند و کلیه مشکلات گزارش شده را به صورت حضوری برطرف می کنند .

در بعضی مواقع باید متخصصان و کارشناسان ما به صورت حضوری قطعات را مشاهده کرده و آن ها را به صورت آنلاین و تلفنی نمی توان حل نمود و در آدرسی که از طرف  شما مشتریان عزیز گفته می شود حضور پیدا خواهد کرد و تمامی مشکلات گزارش شده را بررسی و رفع خواهند نمود.