هزینه خدمات و سرویس در محل


مبلغ سرویس توسط شرکت مغز رایانه محاسبه و با کارشناسان مغز رایانه جهت رفاه حال شما ارائه میشود اما چنانچه مغایرتی در خرابی رایانه شما باشد کارشناس مغز رایانه با ارائه فاکتور شرکت مشتری قیمت دقیق قیمت را مشخص میکند.
ممکن است بارها برایتان پیش‌آمده باشد تا بنا به دلایلی به فرمت کردن کامپیوتر و نصب ویندوز جدیدو ….. نیاز پیداکرده باشید. در این مواقع باید درایورهای مربوط به کارت صدا، کارت گرافیک و سیستم صوتی کامپیوتر را نیز نصب کنید و پس‌ از آن نیز باید برنامه‌ها و نرم‌افزارهایی مثل مایکروسافت آفیس، فتوشاپ و برنامه‌های دیگری که به‌ صورت روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنید، روی کامپیوتر نصب شوند.
شاید پیش آمده باشد که ویندوز شما کند شده و سرعت  ویندوز بنابرهر دلیلی پایین آمده باشد و یا سیستم شما ویروسی شده و راحلی نتوانسته اید برا پاکسازی سیستم خود پیدا کنید.

همیشه بعد از نصب ویندوز جدید باید درایو هایی مربوط به کارت صدا و کارت گرافیک و سیستم صوتی کامپیوتر را نصب کنید و یا باید نرم افزار هایی مانند آفیس که کار های روزمره خود را با آن انجام می دهید را نصب داشته باشید.

چند سال پیش اگر سیستم فردی دچار مشکلی شده بود باید به تعمیرگاه کامپیوتری مراجعه می کرد و هزینه و وقت زیادی نیز  دارد و شاید هم به مغازه شخصی باید مراجعه کنید، که در این حوزه اصلا تخصصی نداشته باشد ولی فقط تعمیرات کامپیوتری راه اندازی کرده اند  که جیب مردم را خالی کند و سیستمی که بررسی می کنند را هم نمی توانند مشکلاتان را رفع کنند و یا مشکلات دیگری را هم ایجاد می کنند.

اگر شما به یک تیم متخصص و مورد اعتماد  نیاز دارید، که در کمترین زمان و با نهایت دقت کار های شما را در حوزه خدمات کامپیوتری انجان دهد مغز رایانه در کنار شماست که این  شرکت مزایایی دارد که بعد اتمام کار شما می توانید از طریق پشتیبان مشکل و سوالی پیش آمد بپرسید و کاملا به صورت رایگان پاسخ داده می شود.

با این حال شما می توانید توسط شرکت خدمات کامپیوتری مغز رایانه راهنمایی و کمکی در یافت کنید که با استفاده از کارشناسان متخصص در زمینه رایانه یا تجهیزات رایانه  می توانند مشکلتان را را با تیم مغز رایانه رفع کنند.


چه مواقعی به خدمات کامپیوتر در محل نیاز داریم؟


هر وقت  اگر اخبار را در حوزه تکنولوژی دنبال کنید مشاهده می کنید که نرم افزار و سخت افزار های جدید را تولید و روانه بازار کرده اند و شما هم متناسب با کار هایی که انجام می دهید به نرم افزار هایی پیشرفته و بروز و قطعاتی پر قدرت نیز نیازتان است، شما می توانید سیستم خود را ارتقا دهید که با این وجود برای سیستمی که استفاده می کنید،امکانات  و سرعت زیادی را می بخشد.

اگر قصد بر این دارید که سیستمی را که استفاده می کنید تعویض  یا ارتقا دهید می توانیم برای شما کمک کنیم و مشاوره ای رایگان نیز ارائه دهیم که کارشناسان ما قبل از تعویض یا ارتقای سیستم شما سوالاتی نظیر کارکرد با سیستم را از شما می پرسند که متناسب با آن مورد برای شما سیستمی یا قطعه ای را پیشنهاد کنند.

اگر شما احساس کردید که کامپیوتر یا لپ تاپی را استفاده می کنید که سرعت آن بسیار پایین آمده، باید به فکر تعویض نمودن ویندوزتان باشید:

  • ویروسی شدن رایانه یا لپ تاپ
  • کارآمد نبودن نسخه ویندوز و داشتن باگ
  • نیاز به آپدیت کردن  نسخه جدید ویندوز

همیشه باید به این نکته توجه کرد که قبل از نصب ویندوز و فرمت نمودن هارد سیستم را باید بک آپ بگیرید چون در اکثر خدمات کامپیوتری  این کار را انجام نمی دهند و بعد اطلاعات شما از بین رفته و به مشکل بر می خورید ولی در مغز رایانه همچنین نیست قبل از همه کار بک آپی را از اطلاعات شما در فضای دلخواه شما تهیه می کنند، اگر بنا برا هر دلیلی رایانه شما فرمت شد اطلاعات داخل هارد شما از بین نرود.
• نیاز به در اختیار داشتن نسخه جدید ویندوز و آپدیت کردن آن
• کند شدن کامپیوتر و لپ‌تاپ و کاهش سرعت سیستم حتی پس از پاک کردن برنامه‌های با حجم بالا
• حمله ویروس‌ها به کامپیوتر و کاهش راندمان سیستم
• نارضایتی از نسخه موجود ویندوز و تمایل به استفاده از نسخه قبلی
• خرید و نصب هارد جدید و یا سیستم کامپیوتری تازه و نیاز به نصب ویندوز
• نیاز به فرمت کردن کامپیوتر و درنتیجه نیاز به ویندوز جدید
البته باید این نکته را مدنظر داشته باشید که قبل از آغاز پروسه نصب ویندوز جدید، حتما باید از تمام اطلاعات روی کامپیوترتان بک ‌آپ یا پشتیبان بگیرید تا در صورت از بین رفتن احتمالی اطلاعات، آن‌ها را به‌ صورت بک‌ آپ یا پشتیبان در اختیار داشته باشید.
مغز رایانه چه خدماتی را برای خدمات رایانه در محل ارائه می‌کند؟
شما می‌توانید از صفر تا صد کار تعویض ویندوز کامپیوتر یا لپ‌ تاپتان را به کارشناس مغز رایانه سپرده و با خیال راحت، کامپیوتر به‌روز شده را از متخصص مغز رایانه تحویل بگیرید. بنا به سفارش شما، این امکان برایتان فراهم است که از متخصص مغز رایانه بخواهید که قبل از نصب ویندوز، بک‌ آپ کاملی از اطلاعات شما بگیرد؛ سپس نسخه مدنظر ویندوز برای شما نصب خواهد شد و پس‌ از آن، با نصب درایور ها و نرم‌افزارهای مدنظرتان، کامپیوتری به‌روز شده و آپدیت شده در اختیار داشته باشید. همچنین بعد از نصب ویندوز، باید برنامه‌ها و نرم‌افزارهای مدنظرتان بر روی کامپیوتر نصب شود. برنامه‌هایی مثل مجموعه آفیس (ورد، اکسل، پاورپوینت و...)، فایرفاکس، گوگل کروم (مرورگرهای اینترنتی)، نسخه دسکتاپ اسکایپ، تلگرام و واتساپ، ادوبی آکروبات، فوتوشاپ، نرم‌افزارهای رایت و DVD و هر برنامه دیگری که از آن استفاده می‌کنید. البته بهتر است بعد از نصب ویندوز، حتما از جدیدترین نسخه آنتی‌ ویروس هم بهره ببرید تا جلوی تخریب‌های ویروس‌ها و بدافزارها را بگیرید.


این فهرستی از خدمات مغز رایانه در این زمینه است:


• نصب ویندوز ۱۰،۱۱، ۸، 7 
• نصب انواع ویندوز سرور، اکس‌ پی و سیستم‌ عامل‌های جدید
• نصب درایور های ویندوز
• نصب پک کامل نرم‌افزاری
• نصب نرم‌افزارهای کاربردی (مجموعه آفیس، مجموعه آدوبی و...)
• نصب و آپدیت آنتی‌ ویروس
• بک‌ آپ گیری و ریستور ویندوز
البته خدمات مغز رایانه به این لیست خلاصه نمی‌شود و هر خدمتی که برای سرویس‌های کامپیوتری نیاز دارید، می‌توانید سفارش خود را طبق درخواست خود سفارشی سازی کنید و به پشتیبانی مغز رایانه اطلاع دهید.
سفارش آنلاین خدمات کامپیوتر در محل از مغز رایانه چه مزیتی دارد؟
• ارائه خدمات در محل : اولین و اصلی‌ترین مزیت این کار، این است که شما می‌توانید در منزل خود از این سرویس بهره ببرید و نیازی به جابه‌جایی کیس کامپیوتر و یا لپ‌ تاپتان نیست.
• سفارش آنلاین خدمات: با کمک مغز رایانه نه نیاز به مراجعه حضوری دارید و نه تماس تلفنی، بلکه به‌ راحتی می‌توانید سفارش خود را به‌ صورت اینترنتی ثبت کنید و منتظر حضور کارشناس بمانید.
• عدم نیاز به جابه‌جایی کامپیوتر: با کمک مغز رایانه لازم نیست کامپیوتر خود را به خدمات کامپیوتری بسپارید، بلکه به‌ راحتی می‌توانید از خدمات در منزل و محل کار خود استفاده کنید و دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات خود نباشید.
• تعیین تاریخ و زمان مراجعه متخصص: این شما هستید که می‌توانید زمان و تاریخ حضور متخصص را تعیین کنید و به‌ این ‌ترتیب برنامه‌ریزی بهتری برای خدمت خود داشته باشید.
• پشتیبانی مغز رایانه: مغز رایانه در تمام مراحل انجام خدمات، در کنار شماست و با تیم پشتیبانی سریع و رایگان خود می‌کوشد تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کرده و بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهد.
روند ثبت سفارش سرویس نصب ویندوز در مغز رایانه چگونه است؟
روند ثبت سفارش خدمات نصب ویندوز در مغز رایانه کاملاً رایگان است و با پاسخ به چند سؤال ساده، سفارش شما، هرجایی که باشید، ثبت خواهد شد. پس‌ازآن بازه زمانی مشخصی را تعیین می‌کنید که در آن زمان متخصص مغز رایانه برای نصب ویندوز به منزل یا محل کار شما بیاید. شما می‌توانید روز و همچنین بازه ساعت مدنظرتان را تعیین کنید. فرد متخصص برای خدمت موردنیاز شما، قیمت مغز رایانه را اعلام می‌کند و شما می‌توانید با بررسی متخصص را انتخاب کنید.

شما می توانید با خیالی راحت هر نوع مشکلی را که دارید به مغز رایانه بسپارید و کارشناسانی که در این مجموعه در حال فعالیت هستند، همگی دارای مدرک های تخصصی فنی کرده و با تجربه نیز هستند و صفر تاصد کار ها را می توانند انجام دهند.برای شما مغز رایانه این امکان را می دهد که قبل از نصب ویندوز بک آپی را از لپ تاپ یا رایانه شما بگیرد.

برای شرکت مغز رایانه تفاوتی ندارد که برای رایانه شما چه مشکلی پیش آمده است که هر گونه مشکلی که باشد، در آدرسی و محلی که شما از طریق اپلیکشن برای کارشناسان تعیین کرده اید در آن محل می توانند مشکل پیش آمده را حل کنند این شرکت فقط برای آرامش و آسایش شما مشتریان عزیز تاسیس شده که شما بدون اتلاف در وقت وهزینه بتوانید به کار ها خود برسید.

پس بنابراین با خیال راحت تر  سیستم تان را به مغز رایانه بسپارید و در صورتی که با مشکلی روبرو شدید می توانید با پشتیبان رایگان مغز رایانه در ارتباط باشید که هر چه سریع تر خرابی تجهیزات و سیستم شما را رفع کنند.


هزینه خدمات کامپیوتر در محل چقدر است؟


هزینه سرویس‌های مختلف نصب ویندوز در محل به خدمت مورد نظر شما بستگی دارد. یک گزینه، تنها نصب ویندوز توسط کارشناس مغز رایانه است و درعین‌حال، برای نصب درایورها و نرم‌افزارها، بک‌ آپ کامل اطلاعاتتان و نصب آنتی‌ ویروس هزینه‌های مجزایی در نظر گرفته می‌شود که قیمت تک تک این سرویس‌ها کاملاً شفاف و واضح است. در صورت مغاریت قیمت طبق فاکتور رسمی کارشناسان مغز رایانه به شما ارائه خواهد کرد.
چطور به خدمات کامپیوتری در محل مغز رایانه اطمینان داشته باشم؟
فرق نمی‌کند به دنبال خدمات کامپیوتری در محل باشید و یا فقط قصد نصب ویندوز در محل را داشته باشید. هدف مغز رایانه تأمین رفاه و آرامش و آسایش در زندگی شماست و به همین خاطر خبره‌ترین و کاربلدترین کارشناس را برای رفع مشکلات و نیازهای شما، به خدمت گرفته است. تمام کارشناس شاغل در مغز رایانه، تأییدیه‌های لازم را کسب کرده‌اند تا خدماتی که به شما ارائه می‌کنند کیفیت بالایی داشته باشد.
پس با خیال راحت کارتان را به مغز رایانه سپرده و نگران هیچ‌ چیزی نباشید؛ درصورتی‌ که با هر مشکلی روبه‌رو شدید، می‌توانید مشکل را با پشتیبانی رایگان مغز رایانه در ارتباط باشید تا هرچه سریع ‌ترخرابی تجهیزات شما رفع شود.
هزینه های سرویس مغز رایانه جهت حفظ پروتکل های بهداشتی به دو صورت پرداخت میشود که نسبت به رفاه حال شما به دو صورت درمحل و پرادخت از طریق درگاه بانکی میتوانید پرداخت کنید.


 اتفاقات روزمره، اخبار مهم را در وبلاگ مغز رایانه بخوانید